YT Infinite - шаблон joomla Форекс

Fibercement Kaplama

Fibercement Cephe Kaplama

Cephe kaplama ürünlerinden beklenen en önemli özellik, cephenize görsel zenginlik katmasının yanında binanızı dış etkenlerden koruması ve dayanıklılık kazandırmasıdır. Cephe kaplama için kullanılan malzemelerin arasında üstün özellikleri sayesinde belirgin bir şekilde öne çıkan fibercement ürünleri binanızın ömrünü uzatıp değerini arttırmaktadır.

Neden Fibercement Kaplama ?

Fibercement cephe kaplamalarının diğer ürünlerin arasından öne çıkıp ilk tercih edilen ürünler arasında yer almasının birçok sebebi vardır.
Su Direnci
Fibercement kaplama ürünleri muhteviyatı gereği suya oldukça dirençlidir. Yapısındaki çimento sayesinde sudan etkilenmez ve su geçirgenliği yoktur.
Yangın Direnci
Fibercement levhalar A1 sınıfı yanmazlık değerine sahiptir ve olası bir yangın esnasında hiçbir şekilde tutuşmaz, kesinlikle zehirli gaz salınımı yapmaz ve yangının ilerlemesini de önler.
Enerji Verimliliği
Fibercement levhalarının en önemli özelliklerinden biri ısı iletimi değerleridir. Neredeyse bir ısı yalıtım ürünü kadar enerji verimliliği sağlar ve yalıtım ürünleri ile kullanıldığında büyük enerji tasarrufu sağlar.
Dayanıklılık
Fibercement en dayanıklı cephe kaplama malzemelerinden biridir. İçeriğindeki çimento sayesinde ve homojen rijit yapısı ile her türlü iklim koşuluna karşı dayanıklıdır, günlük yıpranmalara karşı direnci ile uzun ömürlüdür, haşere barındırmaz ve hiçbir bakım gerektirmez.
Estetik
Fibercement kaplamalar birçok desende üretilebildiği için istenen görsel özelliği kolayca sağlar. Modern ve klasik cephe tasarımları ile uyumlu olarak uygulanabilir ve işlenebilme özelliği ile cephe tasarımlarınızı hayata geçirmeniz için en uygun malzemedir.